4:4
2:2, 1:2, 1:0
Znojmo

Starší dorost svedl další bitvu o čelo tabulky

Východní skupina ligy staršího dorostu se letos nese ve znamení obrovského souboje Znojma s ostravskou Porubou o první postupové místo v tabulce. Orlům se v této sezóně proti soupeři ze severu nedařilo, oba dosavadní vzájemné zápasy prohráli, tentokrát je navíc při cestě do Ostravy provázela sněhová kalamita, která natáhla jejich cestu autobusem na sedm hodin a zpozdila začátek střetnutí. Přesto se znojemští mladíci neztratili a vybojovali bod za remízu 4:4. Dvě branky vstřelil Michal Telesz, po gólu si připsali Fran Srketič a David Jankových. Na prvním místě tak zůstává Poruba, o skóre horší jsou Orli, třetí Šumperk ztrácí jeden bod.

Na první utkání nadstavby jsme díky sněhové kalamitě přijeli pozdě a hráči nastupovali na led bezprostředně po příjezdu. To se na naší hře negativně neprojevilo, ba naopak. Rychlý gól nás dostal do hry a konečně jsme se na ledě Poruby dokázali střelecky prosadit.

Ve druhé třetině jsme byli lepší, ale nedokázali svoje šance gólově využít. Soupeř ve 41. minutě vyrovnal na 4:4, a když jsme v závěru nevyužili přesilovku 5 na 3, skončilo utkání spravedlivou remízou.

Autor: Redakce