Orli Znojmo Orli Znojmo

Znojmo vs. Hodonín: Napínavý souboj po vítězných jízdách obou týmů

Orli v posledním utkání předvedli drtivý výkon, když porazili Nový Jičín 8:2 a připsali si své první venkovní vítězství sezóny. Hodonín doma ovládl utkání proti Velkému Meziříčí, které hrálo v oslabené sestavě, a po výhře 5:2 si zajistil zasloužené body. Přehled přípravných zápasů mezi Znojmem a Hodonínem ukazuje, že Orli dominují vzájemným střetnutím těchto dvou týmů. Utkání startuje v 17:30 v Nevoga aréně.

Orli v posledním zápase změřili síly s týmem Nového Jičína, kde si připsali dominantní vítězství 8:2. Ačkoli Ďáblové otevřeli skóre již v 7. minutě, Znojmo rychle reagovalo a ještě v první třetině otočilo skóre ve svůj prospěch. Nejvíce branek však Znojemští nadělovali až ve třetí třetině, kdy vstřelili šest branek. Orli si tak připsali první venkovní vítězství v sezóně a týmovým výkonem utkání jednoznačně ovládli.

Hodonín poslední zápas sehrál na domácí půdě proti týmu z Velkého Meziříčí, které do Hodonína přijelo velmi v oslabené sestavě. Jako první se vedení ujali hosté. Domácí však na rychlý gól hostů okamžitě odpověděli, když se o dvě minuty později prosadil Matěj Novák a vyrovnal na 1:1. Hokejisté Hodonína poté začali dominovat a postupně zvyšovali svůj tlak na oslabené Velké Meziříčí. Ve druhé části přidali domácí další dvě branky, čímž si vytvořili dvougólový náskok. Konečný výsledek 5:2 pro domácí pečetil v závěru utkání Michal Kubiš a Hodonín si připsal zasloužené vítězství.

Nejproduktivnějším hráčem Znojma je se třemi góly a pěti asistencemi útočník Marek Špaček. Hned za ním se v tabulce produktivity nachází Jiří Karafiát, který nasbíral šest bodů, za tři góly a tři asistence. Na pozici nejproduktivnějšího obránce je se třemi body Petr Kubíček. Nejproduktivnější hráč Hodonína je útočník Dominik Luža, ten nasbíral osm bodů, za čtyři góly a čtyři asistence. Nejproduktivnějším obráncem je Tomáš Sedláček se dvěma body.